A gyümölcs legjavát adjuk az egészséges és élvezetes élethez

Legyen részese egy folyamatosan növekvő, több évtizedes hagyományokkal rendelkező vállalat sikereinek!

A SIÓ-Eckes Kft. Magyarország piacvezető gyümölcslé gyártó és forgalmazó cége, az Európában piacvezető Eckes-Granini csoport tagja, ötvözi a nemzetközi szakértelemet és a több évtizedes gyártási hagyományokat. Modern siófoki gyárunk, dinamikus munkatársaink és innovációs törekvéseink biztosítják többek között a SIÓ, a hohes C vagy a Granini márkáink sikereit. Munkáltatóként jellemez minket a biztos háttér, az erős csapatszellem és a piacvezetői szemlélet.

Önt keressük

Területi Vezető pozícióba

Feladatok:

  • Régiós partnerekkel folyamatos kapcsolattartás, promóciós tervek kidolgozása és megvalósítása
  • Területi képviselők kiválasztása, motiválása, folyamatos képzése, teljesítménymenedzsment
  • Rendszeres bolti ellenőrzések a meghatározott szempontok szerint (termékjelenlét, láthatóság, ár, promóció, szerződésben foglaltak szolgáltatások)
  • Havi, heti riportálás, elemzések a területi képviselők teljesítményéről és a régiós partnereknél megvalósított promóciókról
  • Projekt feladatokban aktív részvétel
  • A rendelkezésedre álló források hatékonyan felhasználása az értékesítési stratégiánkat figyelembe véve a tervek elérése érdekében

Elvárások:

  • Legalább 2 év tapasztalat FMCG szektorban,
  • Kereskedelmi tapasztalat min. 3 év
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó tárgyaló- prezentációs készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Előnyt jelent:

  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Területi vezetői és key account tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan növekvő nemzetközi cég
  • Szakmai kihívás és fejlődési lehetőség
  • Lehetőség a stratégiai elképzelések megvalósítására
  • Munkavégzéshez vállalati autó, mobiltelefon, laptop
  • Versenyképes jövedelem és alapbéren felüli teljesítményarányos juttatás (prémium)
  • Határozatlan időtartamú munkaszerződés

Munka területe(i):

  • Pest és Kelet Magyarország

HU-HR@eckes-granini.com