A gyümölcs legjavát adjuk az egészséges és élvezetes élethez

 
A június 29-i sorsolás nyertesei
2007-07-06 12:06:13

SIÓ '77 NYEREMÉNYJÁTÉK

3. sorsolás, 2007. június 29., péntek, 11.00
A hétvégi családi balatoni vitorlázás nyertese:

Kiss Sándor 8600 Siófok

A 111 darab SIÓ zenei vállogatás CD nyertesei:

Merőné Kelemen Erzsébet 3346 Bélapátfalva
Bujdosó Bianka 4133 Konyár
Fejesné Gál Szilvia 2600 Vác
Gyuris Andrea 6792 Zsombó
Varga Viktória 7130 Tolna
Rigó Adrienn 2181 Iklad
Ladányi Józsefné 4320 Nagykálló
Somogyi Attila 1117 Budapest
Huzsán Judit 1062 Budapest
Sztraka Zsolt 9954 Rönök
Kovács Ottó 8460 Devecser
Márton Melánia 3186 Litke
Erdélyi Mónika 1026 Budapest
Marsó Károly 2086 Tinnye
Király Ágnes 3200 Gyöngyös
Körmöczi Dávid 3300 Eger
Erdei Attiláné 7144 Decs
Eichner Gábor 2040 Budaörs
Palánczné Kis Katalin 2310 Szigetszentmiklós
Kettősné Korponyi Anita 3200 Gyöngyös
Lukács Gyöngyi 9700 Szombathely
Dr. Nagyidai Imréné 3300 Eger
Kovács Katalin 3300 Eger
Böjtös Istvánné 6077 Orgovány
Szabóné Balogh Judit 5051 Zagyvarékas
Páli Attiláné 1188 Budapest
Bifka Gábor 3178 Varsány
Pétkes Sándorné 2740 Abony
Kátai Péter 2407 Dunaújváros
Kardos Enikő 8500 Pápa
Lemperger Józsefné 3352 Feldebrő
Farnas Ferenc 5700 Gyula
Kenézy Mónika 2030 Érd
Beke Ariel 6000 Kecskemét
Szelezsán Tibor 5700 Gyula
Pátkainé Polági Ágnes 2330 Dunaharaszti
Szalontai Anita 8445 Városlőd
Lehoczkiné Szabó Gyöngyi 6100 Kiskunfélegyháza
Mager Krisztina 1182 Budapest
Mezőné Fejes Tímea 3375 Mezőtárkány
Gáspárné Perese Andrea 2660 Balassagyarmat
Nagy Tímea 9653 Répcelak
Katona András 2191 Bug
Oláh Zoltán 5100 Jászerény
Varga Sándorné 1212 Budapest
Torma Sándor 7090 Tamási
Húsbéli Andrásné 2600 Vác
Bodó Edit 4553 Apagy
Baglyos Ilona 2194 Tura
Papp Erzsébet 2133 Sződliget
Horváth Zoltánné 9024 Győr
Muszka Erzsébet 6758 Röszke
Szlukóni Kiss Irén 2215 Káva
Kiss László 7090 Tamási
Váradi Rita 3600 Ózd
ifj. Vaszkó Zoltán 5502 Gyomaendrőd
Bugár Györgyné 9178 Hédervár
ifj. Benke János 8790 Zalaszentgrót
Bugár Györgyné 9178 Hédervár
Csintó Zsolt 5130 Jászapáti
Gellér Diána 7143 Őcsény
Wildné Kovács Krisztina 7130 Tolna
Varga Istvánné 7030 Paks
Linkecs Péterné 3300 Eger
Csibrik Petra 7030 Paks
Kozma Anita 4220 Hajdúböszörmény
Kovács Erika 6100 Kiskunfélegyháza
Ughy Zsófia 8900 Zalaegerszeg
Ketész Kinga 8891 Bánokszentgyörgy
Boa Beáta 8800 Nagykanizsa
Sárközi Dávid 8000 Székesfehérvár
Körömi Renáta 8000 Székesfehérvár
Palmadi Réka 7095 Iregszemcse
Lázár Imréné 2490 Pusztaszabolcs
Haintz Erzsi 2800 Tatabánya I.
Békési Éva 2532 Tokodaltáró
Monoriné Huszár Éva 2162 Vácrátót
Deák Mónika 8043 Iszkaszentgyörgy
Fekete Bernadett 5720 Sarkad
Mrank Beáta 2691 Nógrádkövesd
Ziburg Rita 2655 Kisecset
Kovács Beáta 1174 Budapest
Pető János 6120 Kiskunmajsa
Veres Péter 1026 Budapest
Balla Ildikó 4032 Debrecen
Szék Tünde 6781 Domaszék
Szigeti Erzsébet 1211 Budapest
Szántó Veronika 3250 Pétervására
Resch János 8630 Balatonboglár
Galambos Ferenc 8000 Székesfehérvár
Bánhidi Csabáné 8111 Seregélyes
Kín Attila 8000 Székesfehérvár
Szász Károly 5231 Fegyvernek
László Gabriella 6000 Kecskemét
Lukács Andrea 8400 Ajka
Haintz Erzsébet 2800 Tatabánya I.
Koch Gábor 6500 Baja
Bankosné Sánta Krisztina 3000 Hatvan
Nagy Tünde 4273 Hajdúbagos
Szentes Anna 3162 Ságújfalu
Nagyné Étert Edina 2730 Albertirsa
Füléné Katona Andrea 5130 Jászapáti
Lipták Anita 2038 Sóskút
Kis Mihály 3200 Gyöngyös
Patay Krisztián 3100 Salgótarján
Molnár Ferencné 6723 Szeged
Mérei Ildikó 7148 Alsónyék
Szekeres Gyula 3261 Abasár
Magyarfalvi Erika 7800 Siklós

Minden kedves nyertesünknek gratulálunk!