A gyümölcs legjavát adjuk az egészséges és élvezetes élethez

 
A július 20-i sorsolás nyertesei
2007-07-26 12:03:37

SIÓ '77 NYEREMÉNYJÁTÉK

4. sorsolás, 2007. július 20., péntek, 11.00
A hétvégi családi balatoni vitorlázás nyertese:

Farkas Anetta 2370 Dabas

A 111 darab SIÓ zenei vállogatás CD nyertesei:

Tell Józsefné 8000 Székesfehérvár
Zsigol Györgyné 2400 Dunaújváros
Csengeri Zoltán 6800 Hódmezővásárhely
Vadas Natália 1042 Budapest
Gerlei Katalin 1071 Budapest
Olajos Istvánné 1141 Budapest
Simándi Attila 1223 Budapest
Csoma Imréné 5340 Kunhegyes
Czenkiné Floch Ágnes 8000 Székesfehérvár
Szűcs József 4511 Nyírbogdány
Barta Beáta 1145 Budapest
Balogh Kinga 2683 Acsa
Dr. Varga-Földi Hajnalka 2730 Albertirsa
Makai Ferencné 6640 Csongrád
Szántó András 8800 Nagykanizsa
Löchli Attila 5600 Békéscsaba
Doktor Nikoletta 7400 Kaposvár
Tóth András 1118 Budapest
Tóth Miklós 8772 Zalaszentbalázs
Kovács Vince 6787 Zákányszék
Dudásné Tamási Anita 2017 Pócsmegyer
Váradi Viktor 2376 Hernád
Szabadi Eszter 1164 Budapest
Nagy Rozália 3000 Hatvan
Meier Zita 5600 Békéscsaba
Szűcs István 5430 Tiszaföldvár
Knippe Csaba 7500 Nagyatád
Petrezselyem Tamás 6060 Tiszakécske
Bak Gergely 7847 Kovácshida
Földi Viktor 3141 Salgótarján
Szalontai Gyula 7570 Barcs
Kozits Szabina 8226 Alsóörs
Fodor Margit 4087 Hajdúdorog
Vass Attila 1046 Budapest
Csordás Tibor 6000 Kecskemét
Toldy Éva 2092 Budakeszi
Gál András 8900 Zalaegerszeg
Zsila Imréné 5520 Szeghalom
Kopácsi László 9200 Szombathely
Buzai Éva 5600 Békéscsaba
Gasparik Gergely 2083 Solymár
Bariné Csatári Erika 5650 Mezőberény
Szabó Krisztina 5100 Jászberény
Varga Piroska 8000 Székesfehérvár
Fülöp Viktória 2400 Dunaújváros
Ráti Nikolett 3200 Gyöngyös
Versegi Molnár Bernadett 4440 Tiszavasvári
Szűcs Tamás 1183 Budapest
Dee Erzsébet 9500 Celldömölk
Mándics Viktória 8000 Székesfehérvár
Kollár Tiborné 2541 Lábatlan
Dönczi Andrásné 6727 Szeged
Vas Zoltán 6050 Lajosmizse
Galambos Ferenc 8000 Székesfehérvár
Németh Zoltánné 5435 Martfű
Pintér László 7090 Tamási
Csuhay Sándorné 3300 Eger
Ésik Roland 4625 Záhony
Mucsi Judit 6600 Szentes
Bánó Gyula 8230 Balatonfüred
Gerhát Eszter 3104 Salgótarján
Fülöp Attiláné 4133 Konyár
Ignéczi Regina 2640 Szendehely
Szabó Andrásné 5420 Túrkeve
Fekete Beatrix 1116 Budapest
Csonka Ákos Martin 6753 Szeged-Tápé
Tóth Tünde 8800 Nagykanizsa
Gogolák Balázs 2370 Dabas
Veresné Szepesi Zita 3422 Bükkábrány
Berber Gáborné 2536 Nyergesújfalu
Szirák Krisztina 4200 Hajdúszoboszló
Ignéczi Regina 2640 Szendehely
Burkus Krisztina 8640 Fonyód
Ari Gizella-Mária 2347 Bugyi
Fazekas Zoltánné 2230 Gyömrő
Orbán Ferenc 7200 Dombóvár
Szabó Andrásné 4400 Nyíregyháza
Veresné Szepesi Zita 3422 Bükkábrány
Sindelbergerné Veisz Tünde 8800 Nagykanizsa
Veszely Csaba 2112 Veresegyháza
Trappné Zs. Tünde 7276 Somogyszil
Morovik Attila 7150 Bonyhád
Sólyomvári János 2900 Komárom
Kárpáti Zoltán 3200 Gyöngyös
Versegi Molnár Bernadett 4440 Tiszavasvári
Stuller Margaréta 3343 Bekölce
Tasi Judit 8900 Zalaegerszeg
Erbné Patkó Ilona 2600 Vác
Rezi Andrea 8621 Zamárdi
Sárkány Ágnes 5551 Csabacsüd
Pataki Tamás 5130 Jászapáti
Szabó Hajnalka 6630 Mindszent
Czibulya Lajosné 2310 Szigetszentmiklós
Hajsz Csilla 3014 Hort
Friss József 8672 Zics
Kozma Szilvia 3561 Felsőzsolca
Pintér László 7090 Tamási
Herger Ágota 7635 Pécs
Kiss Jenő 7150 Bonyhád
Erős Zoltán 8000 Székesfehérvár
Nagy Csaba 1082 Budapest
Oravetz Józsefné 3170 Szécsény
Reszet-Csomán Zsófia 3100 Salgótarján
Tromposch Tímea 2800 Tatabánya
Chikán Péter 2673 Iliny
Oravetz Viktor 9082 Nyúl
Szikoráné Fidrus Erzsébet 3562 Onga
Ládiné Kiss Enikő 3700 Kazincbarcika
Kovács Mónika 9825 Oszkó
Varga János 7693 Pécs-Hird
Kovács Brigitta 4225 Debrecen

Gratulálunk minden kedves nyertesünknek!