A gyümölcs legjavát adjuk az egészséges és élvezetes élethez

 
Az augusztus 10-i sorsolás nyertesei
2007-09-14 12:00:30

SIÓ '77 NYEREMÉNYJÁTÉK

5. sorsolás, 2007. augusztus 10., péntek, 11.00
A hétvégi családi balatoni vitorlázás nyertese:

Richter Istvánné 3200 Gyöngyös

A 111 darab SIÓ zenei válogatás CD nyertesei:

Kern Anita 6721 Szeged
Lukácsné Gyulavári Erika 3232 Mátrafüred
Mezőné Kelemen Erzsébet 3346 Bélapátfalva
Lutos Veronika 8060 Mór
Horváth László 1162 Budapest
Kovácsné Fülöp Zsuzsa 3580 Tiszaújváros
özv. Tóth Ferencné 2194 Tura
Tóthné Guszogi Orsolya 7691 Pécs-Vasas
Petőfiné Faludi Erika 8600 Siófok
Bártfai Mónika 2173 Kartal
Török Ibolya 6723 Szeged
Sórtai Györgyné 8390 Sümeg
Hegyi László 9233 Lipót
Csuhay Sándorné 3300 Eger
Vezsemi Zsolt 6723 Szeged
Pál Júlia 8315 Gyenesdiás
Karnis-Kiss Ilona 3273 Halmajugra
Kovács Ervinné 3012 Nagykökényes
Sipos András 5231 Fegyvernek
Perczel Nóra 3177 Rimóc
Szedlacsek Zoltán 1213 Budapest
Subák József 5430 Tiszaföldvár
Öhler Ágnes 1116 Budapest
Horváth Lászlóné 8981 Gellenháza
Szali lászlóné 8151 Szabadbattyán
Trecska József 3014 Hort
Kovács Szilvia 5600 Békéscsaba
Pallós Józsefné 3527 Miskolc
Malecz László 2371 Dabas
Kiss Roland 7030 Paks
Dudás Szabolcs 1101 Budapest
Léhner Tamás 8790 Zalaszentgrót
Andor Norbert 6800 Hódmezővásárhely
Mihálkó Gábor 7940 Szentlőrinc
Gulyás Béla 2030 Érd
Damka Norbert 1135 Budapest
Kiss József 3275 Detk
Lehoczki András 6230 Soltvadkert
Potos Emilné 7636 Pécs
Zárór Tímea 8747 Garabonc
Kara Józsefné 2517 Kesztölc
Kardos István 4142 Zsáka
Csillagné Kardos Erzsébet 5502 Gyomaendrőd
Bognár Györgyné 2600 Vác
Dam Beáta 2472 Kajászó
Groicsin Teréz 5430 Tiszaföldvár
Vékony Istvánné 5083 Kengyel
Rebak Sándorné 4400 Nyíregyháza
Alázsity róbert 6522 Gara
Bakay József 3069 Alsótold
Juhász Gábor 9400 Sopron
Bozsi Anita 7200 Dombóvár
Maksai Istvánné 9154 Mosonszentmiklós
Becskeszki Éva 5412 Kuncsorba
Krakkainé Pásztor Edina 3529 Miskolc
Kasza Katalin 8660 Tab
Bíró Andrea 6070 Izsák
Karácsony László 3000 Hatvan
Kovács Mihályné 4220 Hajdúböszörmény
Ilyés Krisztina 7100 Szekszárd
Szabóné Faragó Andrea 6000 Kecskemét
Salamon Péter 4031 Debrecen
Havasiné Miletin Szilvia 2134 Sződ
Bonafest Gyula 2640 Szendehely
Kovács J. Tamás 3580 Tiszaújváros
Sziklainé Szőts Rita 7100 Szekszárd
Petrik Anett 2330 Dunaharaszti
Brezanóczy Annamária 3170 Szécsény
Tóth Gábor 8391 Sármellék
Sümegi Tamás 8000 Székesfehérvár
Szabóné Csurgó Júlianna 5400 Mezőtúr
Varga erzsébet 4220 Hajdúböszörmény
Kovácsházi András 6600 Szentes
Tersztyánszky Lászlóné 1156 Budapest
Budai Emília 8100 Várpalota
Kecse-Nagy Andrea 6621 Derekegyház
Konrád Attila 9155 Lébény
Hübs Jánosné 2730 Albertirsa
Faragó Edit Zsuzsa 3458 Tiszakeszi
Pitlek Zoltánné 3971 Tiszakrád
Mizseiné Gergye Nikoletta 1181 Budapest
Ángyán Istvánné 8281 Szentbékkálla
Sirák Család 2049 Diósd
Fenyvesiné Hanák Krisztina 2117 Isaszeg
Nagy Tünde 1148 Budapest
Cziberené Szűcs Katalin 4900 Fehérgyarmat
Koczka Imréné 3572 Sajólád
Szőllősi Szandra 4080 Hajdúnánás
Varga Szilveszterné 3100 Salgótarján
Kiss Hedvig 6726 Szeged
Szűcs Endre 6724 Szeged
Kiss Éva 6723 Szeged
Csirmaz Kálmánné 4200 Hajdúszoboszló
Szabó Ferencné 4200 Hajdúszoboszló
Nagymihály Tímea 6792 Zsombó
Kondász Ferencné 6793 Forráskút
Tapodi Sándorné 6793 Forráskút
Vincze Zoltánné 3348 Szilvásvárad
Kis Kelemen Géza 7900 Szigetvár
Boros Krisztina 1173 Budapest
Horváth gábor 9025 Győr
ifj. Vaszkó Zoltán 5502 Gyomaendrőd
Kiss Mártonné 4220 Hajdúböszörmény
Gönczölné Varga-Tóth Mária 6723 Szeged
Kovács Marianna 2400 Dunaújváros
László Zoltán 1126 Budapest
Baranyai Gyula 9783 Egyházasrádóc
Bánhegyi jUdit 1098 Budapest
Gál András 8900 Zalaegerszeg
Farkas József 4069 Egyek
Pápa lászlóné 8625 Szólád

Gratulálunk minden kedves nyertesünknek!