A gyümölcs legjavát adjuk az egészséges és élvezetes élethez

 
Az augusztus 31-i sorsolás nyertesei
2007-09-18 21:42:26
Lezajlott a SIÓ'77 Nyereményjáték 6. sorsolása

SIÓ '77 NYEREMÉNYJÁTÉK

6. sorsolás, 2007. augusztus 31., péntek, 11.00
A hétvégi családi balatoni vitorlázás nyertese:

Zsugovits Istvánné 9437 Hegykő

A 111 darab SIÓ zenei válogatás CD nyertesei:

Tukacs Krisztina 3394 Egerszalók
Gulyás József 3625 Ózd
Sztányi András 4253 Aradványpuszta
Kalóczkai Tímea 3529 Miskolc
Tóth Alexandra 6000 Kecskemét
Kercsik Pál 7633 Pécs
Geri Réka 6237 Kecel
Kiss Andrea 5051 Zagyvarékas
Gilszki Lászlóné 5055 Jászladány
Dr. Jakab Éva 4031 Debrecen
Szabó Sándorné 4033 Debrecen
Jovánné Szabó Éva 2440 Százhalombatta
Madlena Melinda 2800 Tatabánya
Kupán Berta Franciska 6200 Kiskőrös
Galbavi László 2181 Iklad
Nagy Béláné 3200 Gyöngyös
Hegyi László 9233 Lipót
Subák József 5430 Tiszaföldvár
Muzsnainé Bődi Barbara 4247 Hosszúpályi
Kiss Csaba 4274 Hosszúpályi
Pete József 3042 Palotás
Rezi Andrea 8621 Zamárdi
Bárdosné Kónya Beáta 3600 Ózd
Szita Ildikó 2476 Pázmánd
Zombori Mónika 3200 Gyöngyös
Csákanyosné Terdik Rita 4324 Kállósemjén
Czigler Lajos 9113 Koroncó
Tóth Zoltán 4400 Nyíregyháza
Vargáné Kocsis Anita 8746 Nagyrada
Mészáros Istvánné 5200 Törökszentmiklós
Magyar Péter 2900 Komárom
Horváth Istvánné 2464 Gyúró
Varga Viktor 2800 Tatabánya
Balikó Tamás 8000 Székesfehérvár
Kárp Irén 5630 Békés
Murányiné Ágh Csilla 7500 Nagyatád
Komlósi Nikoletta 3100 Salgótarján
Kovács Valéria 1194 Budapest
Berkiné Katona Zsuzsanna 2381 Táborfalva
Demény Judit 6000 Kecskemét
Ragány Aida 6200 Kiskőrös
Holp Ákos 4803 Vásárosnamény
Árpási Regina 9144 Kóny
Abonyi Tamás 1063 Budapest
Gyöngyösi Sándor 1183 Budapest
Ragány Aida 6200 Kiskőrös
Pálfi Dorina 6750 Algyő
Pálfi Anita 6750 Algyő
Juhász-Fodor Tímea 6725 Szeged
Lajter Géza 4060 Balmazújváros
Ragány Aida 6200 Kiskőrös
Boda Lászlóné 4080 Hajdúnánás
Bogdán Norbert 6400 Kiskunhalas
Bartha Dániel 1143 Budapest
Horváth Livia 6230 Soltvadkert
Soós Ferencné 4254 Nyíradony
Haszon Edina 2510 Dorog
Szabó Anna 5200 Törökszentmiklós
Harangi Istvánné 4032 Debrecen
Ragány Aida 6200 Kiskőrös
Szögi Ferenc 6722 Szeged
Teleki Gizella 1048 Budapest
Kengyel Györgyi 5430 Tiszaföldvár
Meiszterics Sarolta 7570 Barcs
Mészáros Istvánné 5200 Törökszentmiklós
Incze Krisztián 4034 Debrecen
Aranyi Aliz 4032 Debrecen
Papp Krisztina 4072 Debrecen
Csizmeg Tamara 8693 Lengyeltóti
Bezzegh László 4641 Mezőladány
Ladányi Imréné 5200 Törökszentmiklós
Rittlinger Tamásné 7150 Bonyhád
Pere Hedvig 3778 Varbó
Németh Sándorné 4400 Nyíregyháza
Bálint Éva 6723 Szeged
Szövérfi Adrienn 8460 Devecser
Szarvas Márta 3300 Eger
Kelemen Viktor 2600 Vác
Molitorisz Adrienn 5540 Szarvas
Benga Mónika 4634 Aranyosapáti
Szanics Sándor 4031 Debrecen
Győri Jánosné 4334 Hodász
Simon Imréné 1048 Budapest
Harkainé Franyó Dóra 1038 Budapest
Jeney Zoltánné 8000 Székesfehérvár
Némethné Papp Brigitta 2030 Érd
Bonár Anna 1192 Budapest
Pál Zsolt 2858 Császár
Birchoff György 6400 Kiskunhalas
Tarsoly Katalin 8790 Zalaszentgrót-Tüskeszentpéter
Újvári Orsolya 6723 Szeged
Csordás László 4100 Berettyóújfalu
Kóczián Rita 5123 Jászárokszállás
Gorove Enikő 4933 Beregsurány
Sedon László 1104 Budapest
Szabóné Murvai Mária 5920 Csorvás
Doncsecz Gáborné 9970 Szentgotthárd
Izmindi Katalin 8060 Mór
Banga Kata 6723 Szeged
Halina Edina 2344 Dömsöd
Halász Emese 3348 Szilvásvárad
Varga Gábor 9024 Győr
Galbani László 2181 Iklad
Szakálos Ágnes 5502 Gyomaendrőd
Tóth Alexandra 6000 Kecskemét
Vlasich Zoltán 9700 Szombathely
Pallagi Alida 3336 Bátor
Kiss Zoltán 8640 Fonyód
Subák József 5430 Tiszaföldvár

Gratulálunk minden kedves nyertesünknek!